mapa strony kontakt strona główna

Zabiegi modelujące i antycellulitowe.Terapie indywidualne

ZABIEGI ORAZ KOMPLEKSOWE TERAPIE ANTYCELLULITOWE .

 

Oferujemy Państwu profesjonalne,kompleksowe programy terapeutyczne i zabiegi ukierunkowane na leczenie  zmienionej tkanki  tłuszczowej , łącznej i mięśniowej,likwidacje otłuszczeń lokalnych i ogólnych, redukcje cellulitu i obrzęków.

Na wstępnej wizycie indywidualnie dobieramy i proponujemy terapie co bardzo zwiększa osiągnięcie optymalnych efektów.

Konsultacja i wstępna propozycja zabiegów jest bezpłatna.

Problem każdej zgłaszającej się do nas klientki traktowany jest odrębnie.

Programy terapeutyczne zawierają :

1. Diagnozę

 rozpoznanie rodzaju  i stopnia zaawansowania zmian jest kluczowe w ustaleniu efektywnego działania.

 Ocena stanu tkanek wykonywana jest także w trakcie całej terapii.

2. Przygotowanie optymalnego programu antycellulitowego i modelującego.

Dobór rodzaju zabiegów fizjoterapeutycznych. Specjalizujemy się w terapiach skojarzonych na bazie  nowoczesnego sprzętu oraz doświadczenia i wiedzy wykwalifikowanego personelu.   

3.Podtrzymanie efektów.

                              

CO TO JEST CELLULIT ?

 Cellulit to zaburzenia przemiany materii, nieprawidłowości przepływu krwi i limfy, nagromadzenie się tłuszczu, wody i substancji toksycznych.

Cellulit to choroba meteboliczna tkanki podskórnej polegająca na  gromadzeniu się głęboko w skórze właściwej oraz w tkance łącznej nadmiernej ilości tłuszczu ,związanych przez niego toksyn i wody oraz włóknistego kolagenu. Powstaje obrzęk : następuje degeneracja komórek skóry oraz zakłócenie funkcjonowania sąsiednich tkanek, cyrkulacji krwi i limfy.                    

  Skóra traci swą elastyczność, staje się wiotka, nierówna i gąbczasta. Zaburzona przemiana materii w podskórnej tkance tłuszczowej prowadzi do gromadzia się w jej komórkach wody i produktów  przemiany materii co powoduje pęcznienie komórek tłuszczowych. Równocześnie tkanka łączna coraz słabiej zaopatrywana jest w składniki pokarmowe - staje się    luźniejsza, gąbczasta, przez co słabnie jej funkcja podporowa i łącząca.

 

ZA WYJĄTKIEM TERAPII SKOJARZONYCH W POSTACI PROGRAMÓW, OFERUJEMY TAKŻE POSZCZEGÓLNE ZABIEGI

 

Zabiegi GUAM

 

Zabiegi GUAM firmy Lacote należą do jednych najskuteczniejszych metod modelowania sylwetki i redukcji cellulitu.

W ofercie zabiegów GUAM znajdują się zbiegi rozgrzewające oraz specjalnie dla osób z naczynkami, żylakami zabiegi chłodzące.

 

zabieg na brzuch,uda,pośladki : 70zł

zabieg z masażem modelujcym: 120zł

 

Bandaże Arosha

Futura Pro Body& Face Bioenergy System

Kompletny system kształtowania ciała i modelowania twarzy łączący biostymulację, działanie mikroprądów oraz sygnałów ultradzwiękowych , stosowany w terapiach modelowania sylwetki, sportowych, rehabilitacyjnych. 

Zabieg pojedynczy  - 90 zł

Zabiegi wykonywane w serii (min. 5) -70zł

 

Body Sound Program

Efektywne połączenie elektrostymulacji z falą ultradźwiękową w walce z cellulitem i zwiotczałymi mięśniami i utratą jędrności skóry. 

Agyptos

Agyptos - mieszanka kilkunastu rodzajów osadów oceanicznych oraz ekstraktów roślin, którą na kilkanaście godzin przed zabiegiem nasącza się bandaże po czym specjalną, drenującą techniką bandażowania wielowarstwowegozawija całe ciało. Zabieg ma działanie silnie detoksykacyjne, drenujące i modelujące. 

Więcej...

Contouring algae extract

zabieg modelujący całe ciało, o działaniu wyszczuplajacym, na bazie  stężonego koncentratu alg brunatnych (600% wyciągu masy algowej). Silnie stymuluje pracę układu hormonalnego, przyspiesza proces przemiany materii, stymuluje lipolizę. Polecany przy nagłym i dużym przyroście wagi. 

1 godz 20 min. 150 zł

Contouring Body Wrap

Całościowy zabieg, łączący w sobie właściwości demineralizacyjne ciała, modelujące sylwetkę z efektem wzmacniania i pojędrnienia skóry. Polecany jako zabieg pojedynczy, okazjonalny.

1 godz 20 min.- 150 zł

Garshan Dren - zabieg modelujący, detoksykujący na cellulit obrzękowy

Wyjątkowy , holistyczny zabieg modelujący i detoksykacyjny na cellulit obrzękowy oparty na recepturach i technikach masażu ajurwedyjskiego.

Długość trwania zabiegu ; ok 2 godz

Cena ; 200 zł