mapa strony kontakt strona główna

Ceremonia miodowa – Rosyjski miód

ZABIEG MIODOWY Z MASAŻEM ROSYJSKIM.

TONIC HONEY SPA

Niezwykły,rozluźniający Zabieg Rosyjski Miód przeprowadzany przy użyciu gorącego miodu, ciepłego oleju z alg morskich i wonnych pyłków kwiatowych.                                                                   

 

    Do zabiegu opracowano wyjątkową formułę masażu rosyjskiego o działaniu rozgrzewającym, stymulującym i leczniczym, wykorzystując specyficzną strukturę miodu.

 

 Zabieg ma  silne działanie terapeutyczne, przeciwzapalne i przeciwbólowe.                                      

 

   Poprzedzony wygładzającym peelingiem masaż miodowy uwalnia napięcie mięśni, uśmierza ból oraz poprawia ukrwienie. Przyspieszony przepływ limfy wzmacnia układ odpornościowy i mobilizuje siły witalne.

 

Rosyjski Miód to także regenerująca maseczka dla skóry.Głęboko odżywia i nawilża przesuszoną skórę, która staje się gładka i jedwabista w dotyku. Przyspiesza procesy regeneracji komórek naskórka, działa antyrodnikowo i łagodząco na podrażnienia.

Tekstura miodu na skórze umożliwia wykonanie intensywnego modelarzu co efektywnie pomaga w zwalczaniu cellulitu i detoksykacji organizmu.

 

Ciało nabiera swoistej jędrności, elastyczności i blasku.Słodki zapach miodu oddziałuje na zmysły i pozostawia na ciele uwodzicielską nutę.

 

Wskazaniami do miodowego masażu są: cellulit, nadwaga, nadciśnienie, nadpobudliwość, depresja, nerwica, spadek nastroju, odwyk nikotynowy, bóle mięśni i stawów, zła kondycja skóry.

 

Uwaga:
Masażu nie wykonujemy u osób: z nietolerancją miodu, chorobą nowotworową, żylakami i kruchością naczyń, chorobą miażdżycową, podwyższoną temperaturą ciała, u kobiet w ciąży i podczas menstruacji.

 

              180 zł  z masażem całego ciała

              100 zł zabieg częściowy