mapa strony kontakt strona główna

Pielęgnacja w ciąży i po porodzie

 Zamieszczone na stronie zabiegi kosmetyczne dla przyszłych mam w łagodny sposób poprawiają jędrność skóry, normalizują jej funkcje, oczyszczają i odświeżają.SĄ CAŁKOWICE BEZPIECZNE DLA DZIECKA

Podczas całego okresu ciąży istotne jest zachowanie prawidłowego nawilżenia zarówno twarzy jak i ciała. Nawilżona i ujędrniona skóra lepiej i sprawniej poradzi sobie z zachodzącymi zmianami.

Od czwartego miesiąca można rozpocząć pielęgnację ukierunkowaną na profilaktykę przeciw rozstępom i zapobiegającą zaburzeniom krążenia w nogach.

Częścią ciała, w której zachodzą największe zmiany jest brzuch, ale inne partie takie jak uda, pośladki, piersi również są narażone na uszkodzenia skóry. Skóra, która nie została odpowiednio nawilżona i uelastyczniona rozciągając się pęka, co powoduje powstawanie rozstępów. Dlatego też zaleca się wykonywanie zabiegów ujędrniających i regenerujących.

Nic tak nie rozluźnia i nie poprawia samopoczucia, jak nawilżanie połączone z odprężającym masażem. Naturalne składniki kosmetyków ożywiają naskórek, działają przeciwzapalnie i zmiękczająco.

 

ACTIVE BODY FIRMING

Zabieg częściowy na bazie algi spirulina bogatej w żelazo, proteiny i witamine B. Zalecany paniom w ciąży, dla osób z problemem utraty jędrności i elastyczności skóry, rozstępy i obrzęki. Wygładza i odżywia ciało. Szczególnie zalecany dla kobiet w ciąży.

Cena : 130zł 1 godz

 

ZABIEG "LEKKIE NOGI''

Propozycja dla zmęczonych i obolałych stóp i nóg.

Stosowane w trakcie zabiegu preparaty ziołowe w połączeniu z odpowiednim masażem pozwalają na relaks umysłu i całego ciała.Integralną częścią zabiegu jest masaż masaż stóp i nóg.

Cena : 80zł

 

PO PORODZIE......

 

ALGOPLAST BUST

Zabieg na bazie algi spirulina i krzemu, efektem, którego jest wzmocnienie napięcia i elastyczności skóry. Zalecany dla Pań przy utracie jędrności skóry biustu lub przeciw rozstępom. Dzięki właściwościom maski plastycznej daje widoczny efekt ujędrnienia i odżywienia biustu. Kurację rozpoczynamy od peelingu biustu i dekoltu. Następnie wmasowujemy serum i wykonujemy masaż. Po masażu nakładamy plastyczną ujędrniająco-modelującą maskę. Zabieg zakończony jest wmasowaniem serum.

Cena: 70zł

 

 

ZABIEG ALGOPLASTYCZNY

Zabieg na bazie maski algoplastycznej bogatej w algę spirulinę i rośliny krzemu. Zalecany przy utracie jędrności skóry i przeciw rozstępowy. Pobudza mikrocyrkulacje i zwiększa eliminacje wody w organizmie.

Cena : 120zł 1 godz