mapa strony kontakt strona główna

O nas

          Prowadzimy Centrum Rehabilitacji, Odnowy Biologicznej i Sportu od 2004 r. Jesteśmy przekonani, że każdy kto zdecyduje się nas odwiedzić, znajdzie tu coś dla siebie. Proponujemy Państwu szereg atrakcji, które wzmocnią Was duchowo i fizycznie, pozwolą odzyskać siły, zrelaksować się oraz poprawić kondycję fizyczną.

          Zapraszamy Państwa do ekskluzywnego spa, gdzie w atmosferze harmonii i spokoju zregenerujecie swój umysł i ciało, jak również zadbacie o swój wygląd. W ramach spa pozostawiamy do Państwa dyspozycji saunę fińską, saunę IR, saunę parową, saunę błotną, prysznic wrażeń oraz proponujemy najwyższej jakości zabiegi pielęgnacyjne i lecznicze. Wizyta w tym wyjątkowym miejscu pozwoli Państwu odciąć się od codziennych stresów, nabrać nowych sił do działania oraz sprawi, że poczujecie się młodsi i atrakcyjniejsi.


          Dysponujemy dużym basenem pływackim, z którego korzystać mogą zarówno klienci indywidualni, jak również zorganizowane grupy. Panująca tam miła i przyjemna atmosfera pozwoli Państwu w spokoju i bez uciążliwych hałasów, zażywać kąpieli w czystej wodzie. Na basenie odbywają się również zajęcia hydrobiku i nauka pływania.

          W obiekcie funkcjonuje Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „DERRATA”, który udziela świadczeń w zakresie rehabilitacji leczniczej, obejmujących hydroterapię, fizykoterapię i kinezyterapię. Posiadamy doskonale wyposażoną bazę rehabilitacyjną, a świadczeń udzielają znakomici fachowcy, pod nadzorem lekarzy specjalistów ds. rehabilitacji. Ze świadczeń można korzystać zarówno w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, jak również odpłatnie. Prowadzimy również turnusy rehabilitacyjne.


          Zapraszamy do korzystania z naszych usług, a ze swej strony zapewniamy, że w miłej i przyjaznej atmosferze, dostarczymy Państwu niezapomnianych wrażeń i atrakcji.