mapa strony kontakt strona główna

Depilacja pastą cukrową

Tradycyjna, dalekowschodnia metoda depilacji pastą cukrową, wykonaną wyłącznie z surowców naturalnych bez substancji chemicznych.

Znacznie mniej bolsna, gwarantuje usuwanie owłosienia bez poparzeń i urazów skórnych.Polecana dla alergików i osób z wrażliwą skórą.

  Depilacyjna Pasta Cukrowa zawiera wyłącznie składniki naturalne.

  Większość znajdujących się w obrocie wosków zawiera chemikalia, które w przypadku skóry wrażliwej mogą wywołać podrażnienie skóry lub reakcje alergiczne. Depilacyjna Pasta Cukrowa nie zawiera alergenów, nie była też wypróbowywana na zwierzętach.

  Depilacyjna Pasta Cukrowa nie przykleja się do skóry, przez co zabieg jest mniej bolesny, a skóra po zabiegu tylko lekko zaczerwieniona.

  Przy skórze bardzo wrażliwej zaczerwienienia schodzą do 24h.

Jest ona znacznie mniej bolesna i bardziej bezpieczna, nie ma możliwości poparzeń lub urazów skórnych, ponieważ pasta w trakcie depilacj ma temperaturę zbliżoną do temperatury ciała.

  Depilacyjna Pasta Cukrowa jest usuwana ze skóry w kierunku zgodnym z kierunkiem wzrostu włosa. Dzięki delikatności tego zabiegu pasta może być kilkakrotnie naniesiona na tę samą partię skóry. Całkowicie usuwa włoski, nie pozostawiając ich złamanych wewnątrz mieszka. W miejscach wrażliwych - na górnej wardze, czy brwiach zaczerwienienie występujące po zabiegu wykonanym pastą jest znacznie mniejsze i mija szybciej, niż w przypadku woskowania. zastosowaniu, uwzględni

  Skóra nie jest narażona na stres wywołany nałożeniem gorącej substancji.


DEPILACJA PASTĄ CUKROWĄ

Łydki -65zł.
Uda - 75zł
Nogi całe- 130 zł.
Bikini -od 50 do 70 zł
Bikini całkowite - od 60 do 100 zł
Pachy - 40 zł
Przedramiona - 50 zł
Ręce całe - 70 zł
Wąsik/ broda - od 20 do 35 zł
Brzuch - 50 zł
Pośladki - 30 - 70 zl
Plecy - od 100 do 140 zł
Tors - od 50 do 130 zl